Etiket Arşivi: DasDas

DasDas’ta Bu Hafta

DasDas doludizgin bir programla mayıs ayında da dikkatleri üzerine çekiyor. DasDas Sahne yeni oyunları ve eğlenceli stand-up gösterileriyle, DasDas Müzik ise farklı tarzda konserleri ile İstanbullu sanatseverleri misafir etmeye devam edecek. 16 Mayıs Çarşamba 20.30 “Ormanlardan Hemen Önceki Gece” 16 Mayıs Çarşamba 21.00 “Berlin Zamanı” 16 Mayıs Çarşamba 22.30 Gripin 17 Mayıs Perşembe 20.30 “Ormanlardan Hemen Önceki Gece” 17 Mayıs ... Devamını Oku »

DasDas Mart Ayı Programı

İstanbul Batı Ataşehir’de müzik, tiyatro ve eğlencenin kalbi mart ayında da DasDas’ta atmaya devam edecek. DasDas’ta mart ayının ilk günlerinde en sevilen tiyatro oyunları, konserler ve stand-up şovları İstanbullu sanatseverlerle buluşacak. 1 Mart Perşembe 20.30 “Kürklü Venüs” 1 Mart Perşembe 22.30 Çağrı Sertel “Instant” 2 Mart Cuma 21.00 “Güçlü, Asi, Büyülü: Kadınların Masalı” 3 Mart Cumartesi 11.00 “Canlı Masal” 3 Mart Cumartesi 21.00 “Kayıp El” ... Devamını Oku »

Ocak’ta DasDas’ta Neler Var

İstanbul Batı Ataşehir’in sanat, eğlence ve lezzetin ortak noktası “DasDas”,ocak ayının ikinci yarısına dopdolu bir programla giriyor. DasDas’ta ocak ayı en sevilen tiyatro oyunları, zengin konser programı ve stand-up gösterileri ile devam ediyor. 18 Ocak Perşembe 20.30 “Bi Parça Plastik” 18 Ocak Perşembe 21.00 “Çok Satanlar” 18 Ocak Perşembe 22.30 Cem Tuncer Trio 19 Ocak Cuma 20.30 “Joseph K.” 19 ... Devamını Oku »

“Yakaranlar” İlk Kez Türkçe Olarak Dasdas Sahne’de

Kapılarını tiyatro severlere açtığı günden bu yana kapalı gişe oyunlar sahneleyen DasDas, uluslararası bir projeye imza atıyor. Aisykhylos’un 2500 yıl önce yazdığı ve bugüne kadar dünyanın dört bir yanında seyircilerle buluşan “Yakaranlar”, İstanbul’da sahnelenecek. Yunanistan’a kaçabilmek için vatanlarını terk ederek bir tekneye binen elli cesur kadının mücadelesini anlatan “Yakaranlar”, 2018 yılında Dasdas’ta seyircileriyle buluşacak. 25.12.2017 Devamını Oku »

“Çirkin” DasDas’ta Prömiyer Yapıyor

Başarılı oyuncu İbrahim Selim’in yönetmenliğini üstlendiği; Edip Tepeli, Gizem Erdem, Volkan Yosunlu ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun rol aldığı “Çirkin”, 5 Ekim’de DasDas’ta prömiyerini yapmaya hazırlanıyor. Bu sezonun merak edilen oyunlarından olan “Çirkin”, ünlü Alman oyun yazarı Marius von Mayenburg’un kaleminden çıkma bir kara komedi. Dramaturjisini  Melisa Kesmez’in yaptığı oyunun ışık tasarımını Ayşe Sedef Ayder, dekorunu Özüdoğru Cici, kostüm tasarımını ise Funda Cebi yapıyor. “Çirkin”; insan bedeninin bir ... Devamını Oku »

“Joko’nun Doğum Günü” Sezona Hızlı Başlıyor

Yolcu Tiyatro, 2016-2017 sezonunda yedi farklı tiyatro ödül jürisinden toplam on üç dalda ödül alan “Joko’nun Doğum Günü” adlı oyunu ile 1 Ekim’de sezonu açıyor. Bir ay içerisinde İstanbul’da yedi farklı salonda oynanacak olan, Roland Topor’un yazıp Ersin Umut Güler’in yönettiği “Joko’nun Doğum Günü”; yüksek performans gerektiren hareket tasarımı ile projection mapping teknolojisini birleştirerek sahnelenen, gerçeküstü bir absürt komedi. Sistemin insan ... Devamını Oku »

DasDas “Joseph K.” ile Sezonu Açıyor

Türkiye’de müzik, oyunculuk ve iş dünyasının tanınmış, başarılı isimleri Mert Fırat, Didem Balçın, Harun Tekin, Koray Candemir ve Muzaffer Yıldırım’ın ortaklığıyla geçtiğimiz nisan ayında İstanbul Ataşehir’de kapılarını sanatseverlere açan DasDas, bu sezona büyük sürprizlerle geliyor. DasDas, sezon açılışını geçtiğimiz bahar her oyunu kapalı gişe oynanan “Joseph K.” ile 15 Eylül’de yapacak. Sezon boyunca birçok tiyatro oyunu, konser ve atölye çalışmasına ... Devamını Oku »

DasDas Sanatseverleri Bekliyor

Batı Ataşehir’in yeni sanat noktası DasDas, her akşam farklı bir tiyatro oyununu ya da konseri sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. İşte mayıs ayı programı: 17 Mayıs Çarşamba, Saat: 22.30, İlhan Erşahin İstanbul Sessions 18 Mayıs Perşembe, Saat: 22.00, Elif Çağlar Quartet 19 Mayıs Cuma, Saat: 20.30, “Bi Parça Plastik” 20 Mayıs Cumartesi, Saat: 21.00, “Batı” 20 Mayıs Cumartesi, Saat: 22.30, “Kurban” ... Devamını Oku »

Yeni Sanat Noktası DasDas’ın Tiyatro Biletleri Çıktı

30 Mart’ta Ataşehir’de kapılarını açacak olan DasDas, sanatseverleri hem DasDas prodüksiyonu yepyeni oyunlarla hem de konuk tiyatroların oyunlarıyla buluşturacak. İlk ayda dört oyunun prömiyerinin yapılacağı DasDas’ın tiyatro biletlerine Biletiva üzerinden ulaşabilecek. Oyun Programı: 30 Mart Perşembe, 20.30, “Joseph K.” 3 Nisan Pazartesi, 20.30, “Kayıp El” 4 Nisan Salı, 20.30, “Kayıp El” 6 Nisan Perşembe, 20.30, “Bi Parça Plastik” 7 Nisan ... Devamını Oku »