Açıkhava Yaz Oyunları “Cibali Karakolu” İle Perdelerini Açtı

Açıkhava Yaz Oyunları “Cibali Karakolu” İle Perdelerini Açtı

Songül Alper

songulalper@zorunlusahne.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Yaz Oyunları”, 2 Haziran 2018 Cumartesi günü “Cibali Karakolu” oyunu ile başladı. 2017-2018 tiyatro sezonunun en çok izlenen oyunları arasında yer alan “Cibali Karakolu”, Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde seyircisine eğlenceli dakikalar yaşattı.

Henri Keroul ve Albert Barre’in yazdığı, Muammer Karaca’nın uyarladığı, Nedret Denizhan’ın yönettiği oyunda Begüm Yazıcıoğlu, Berrin Koper, Cem Uras, Deniz Yeşil Mavi, Derya Kurtuluş Oktar, Doğan Altınel, Ertan Kılıç, Eylül Soğukçay, Hülya Arslan, İbrahim Ulutaş, Murat Bavli, Murat Derya Kılıç, Müge Çiçek Türkoğlu, Naci Taşdöğen, Şehnaz Bölen Taftali, Tarık Şerbetçioğlu, Tuğçe Açıkgöz ve Zihni Göktayrol alıyor.

“Yaz Oyunları”nda“Ay Işığında Şamata” ve “Bizim Aile” adlı oyunlar önümüzdeki günlerde seyirciyle buluşacak. “Ay Işığında Şamata” 6 Haziran 2018 Çarşamba saat 21.15’te, “Bizim Aile” ise 8 Haziran Cuma ve 9 Haziran Cumartesi 21.15’te seyircisiyle buluşacak.

İBB Şehir Tiyatroları gişeleri ve https://sehirtiyatrolari.ibb.istanbul/  adresinde biletlerin satışı devam ediyor.

06.06.2018

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.