Ankara Tiyatro Günleri Başladı

Ankara Tiyatro Günleri Başladı

Zorunlu Sahne

Ankaralıların merakla beklediği 3. Ankara Tiyatro Günleri 9 Aralık’ta tiyatro severler ile buluştu. Birbirinden değerli tiyatro sanatçılarının yer aldığı oyunlar, on dört gün boyunca şehrin çeşitli kültür ve tiyatro merkezlerinde gerçekleşecek etkinliklerle seyircilere muhteşem bir deneyim yaşatacak.

3. Ankara Tiyatro Günleri, 23 Aralık’a kadar devam edecek tiyatro etkinliklerinin yanı sıra, bu yıl 88 kişilik dev dans ve şov ekibi ile büyüleyecek. “Animals Musical” – Dev Hayvan Kuklaları, 5 Sesli Polifonik Koro, uluslararası standartlardaki müzikler ile birleşecek ve 7’den 70’e herkesi programın ikinci gününde ağırlayacak.

Programda Fırat Tanış, Özge Özder, Betül Arım, Ali Poyrazoğlu, Haldun Dormen, Sahap Sayılgan, Tuğba Atabet, Koray Ergün, Şenay Gürler, İrfan Değirmenci, Erkan Can ve Ruhi Sarı gibi tanınmış dizi ve tiyatro oyuncularının oyunları sahnelenecek.

Programın kapanış gününde de özel bir program yer alıyor. Programın on beşinci gününde Kardeş Türküler, yeni albüm konseri ile Ankaralı sanatseverlerle olacak. Geçtiğimiz yıllara göre her yıl çıtayı yükselten etkinlik, bu yıl en kapsamlı hâliyle seyircisini kucaklıyor.

3. Ankara Tiyatro Günleri Programı’nın temasında vurgu bu yıl doğaya çekiliyor. Üstelik programın biletlerinin satışını üstlenen buradaetkinlikvar.comtarafından program için satılan her bilet için ağaç ekimi gerçekleştirilecek.

12.12.2017

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.