Askıda Bilet Var

Askıda Bilet Var

Zorunlu Sahne

Biletix, eski bir gelenek olan “askıda ekmek” uygulamasından ilham alınarak kurgulanan “Askıda Ne Var” ile bir araya gelerek üniversite öğrencilerine destek veriyor.

Biletix, 2012 yılında kurulan ve üniversite öğrencilerine yemek, kıyafet, kitap, yurtdışı staj gibi birçok ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan “Askıda Ne Var” ile bir araya gelerek üniversite öğrencilerine destek veriyor.

Üniversiteli gençlere konser, tiyatro, kurs, workshop ve spor gibi birçok sayıda etkinliğe katılarak kendilerini geliştirebilme fırsatını sunan proje, 7’den 70’e herkesi bu paylaşımın bir parçası olmaya çağırıyor.

Projeye destek vermek isteyenlerin yapması gereken tek şey ise Biletix’ten bilet alırken işlem sırasında fazladan bir bilet alarak askıya bırakmak. Askıya bırakılan biletler üniversite öğrencileri ile buluşuyor. Üniversiteli gençlerin aktivitelere daha çok katılmalarına destek verecek işbirliği binlerce öğrenciye ulaşmayı amaçlıyor.

Üniversite öğrencilerine destek olmak isteyen herkes askıya bir bilet bırakarak bu gönüllü hareketin bir parçası olabilir. Daha fazla bilgi ve destek için www.biletix.com adresine uğramayı unutmayın.

02.04.2018

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.