Beypazarı Dolu Dolu Bir Festival İçin Hazır

Beypazarı Dolu Dolu Bir Festival İçin Hazır

Kübra Günay

kubragunay@zorunlusahne.com

Bu yıl yirmi üçüncüsü yapılan Beypazarı Festivali yine yoğun ve renkli programı ile dikkat çekiyor. Uluslararası boyutta gerçekleştirilen festival, 15-16-17 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Festival kapsamından ünlü sanatçı Ferhat Göçer konser verecek. Türk halk ozanı ve halk müziğinin özgün isimlerinden Neşet Ertaş, türküleriyle anılacak.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, “Dolu dolu bir festival için hazırlıklarımızı yaptık. İlçemiz adeta bir açık hava müzesi ve yaşayan bir tarih. Bu güzellikleri gelip görmek isteyen vatandaşlarımızı ilçemize bekliyoruz.” dedi.

Başkent Ankara’nın kültür ve turizm kenti Beypazarı, Uluslararası Beypazarı Festivali’nin hazırlıklarını tamamladı. 15-16-17 Eylül 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan festival, birçok sanat, kültür ve spor etkinliğine ev sahipliği yapacak. Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, belediye olarak Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden yöresel yemek ve sanat tanıtımlarının yapıldığı, kültürlerin kaynaştığı Uluslararası Beypazarı Festivali’ni yirmi üçüncü kez gerçekleştirmenin heyecanı içinde olduklarını söyledi.

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, festival kapsamında hayranlarıyla buluşacak. Sanatçı, birbirinden güzel şarkılarıyla festival katılımcılarına unutulmaz anlar yaşatacak. Ayrıca üç gün sürecek festivalde; Kral FM’in sevilen programcısı Gönül Dostu Şener’in sunumunda Merve Özbey ve Erdem Kınay, Hamdiye Erol, İbocan konser verirken, çeşitli yöresel ürün, hediyelik ağaç eşya stantları ve sergiler açılacak, stand-up, halk oyunları ve animasyon gösterileri yapılacak.

15.09.2017

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.