“Kızgın Damdaki Kedi” ENKA Sahnesi’nde

“Kızgın Damdaki Kedi” ENKA Sahnesi’nde

Zorunlu Sahne

Kültür ve sanatın daimî destekçisi ENKA Kültür Sanat, 13 Mart Salı akşamı Mam’art Tiyatro’yu konuk ediyor. “Kızgın Damdaki Kedi” adlı kült oyun, aile bireyleri arasındaki ilişkilerin derinliklerini ele alıyor.

ENKA Kültür Sanat İbrahim Betil Oditoryumu’nda 13 Mart Salı akşamı sahnelenecek “Kızgın Damdaki Kedi”Mam’art Tiyatro’nun etkileyici oyunculuklarıyla seyirciyi selamlıyor. Tennessee Williams’ın Pulitzer ve Tiyatro Eleştirmenleri Birliği ödüllerine sahip kült eseri; Sezin Akbaşoğulları, Tuğrul Tülek, Ayten Uncuoğlu, Ünal SilverBennur Duyucu ve Ömür Kayakırılmaz’ın güçlü performanslarıyla ENKA Sahnesi’ne konuk oluyor.

Maddî çıkarlar söz konusu olduğunda aile bireyleri arasındaki ilişkilerin bile ne kadar ikiyüzlü, riyakâr ve yalanlarla dolu olabileceğini gözler önüne seren, baştan sona sürükleyici bir hikâyeye odaklanan oyun, Serkan Salihoğlu’nun yönetmenliğinde sahneye taşınıyor. Oyun, saat 20.30’da başlıyor.

Tam: 60 TL ve Öğrenci: 30 TL olarak fiyatlandırılan Kızgın Damdaki Kedi performansının biletlerine Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

09.03.2018

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.