Sinemaya Arjantin’den Bir Doz “Zerk”

Sinemaya Arjantin’den Bir Doz “Zerk”

Zorunlu Sahne

Haber: Melike Birgölge

Ergün Demir ve Ahu Sungur’un başrollerini paylaştığı “Zerk”filminin çekimlerine başlandı. İzleyiciyi beyazperdeye çekecek gerilim filmi “Zerk”, şimdiden konuşulmayı ve merak uyandırmayı başardı.

Farklı konusu ve “Korku, yalan söylemeyi öğretir!” sloganıyla yola çıkılan filmin çekimleri son hızla devam ediyor.

“Zerk”in kadrosunda; Ahu Sungur, Ergün Demir, Açelya Elmas, Semra Dinçer, Bülent Seyran, Arzu Suriçi Kireççi, Taner Bahadır, Pervin Ünalp ve Ali Ertem rol alıyor.

Arjantin’de katıldığı dans yarışmasında yoğun ilgi gördükten sonra orada iki tiyatro oyununda İspanyolca konuşarak rol alan, insanlara yardımlar dağıtarak Arjantinlilerin sevgisini kazanan, ekim ayı itibarıyla da Çiğdem Tunç Tiyatrosu’nun yeni oyunu “Binbir Gece Masalları”nda sahne alacak olan Ergün Demir ile başarılı oyuncu Ahu Sungur bu filmde bir araya geldi.

Battal Karslıoğlu’nun yazıp yönettiği, 2 Ağustos’ta Polonezköy’de çekimlerine başlanan filmin yapımcıları Ali Ertem ve Murat Aktunalı.

Görüntü yönetmenliğini Iman Tahsin’in, uygulayıcı yapımcılığını Hamdi Bor’un yaptığı, Trio Grup Pictures A.Ş’nin yapımcılığını üstlendiği film, aralık ayında seyirciyle buluşacak.

Filmin, Türkiye’nin yanı sıra Güney Amerika, Arjantin ve Fransa’da da vizyona girmesi planlanıyor.

14.08.2018

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.