Tiyatroadam’ın Aralık Programı Belli Oldu

Tiyatroadam’ın Aralık Programı Belli Oldu

Kübra Günay

kubragunay@zorunlusahne.com

Tiyatroadam, aralık ayında “İntiharın Genel Provası” ve “Kafkas Tebeşir Dairesi”  oyunlarıyla İstanbul, Ankara, Kocaeli, Çanakkale, Adana ve Mersin olmak üzere altı şehirde on iki farklı sahnede toplam on yedi oyun oynayacak.

On birinci sezonuna giren TiyatroadamDuşan Kovaçeviç’in kara mizah tarzında kaleme aldığı, EmrahErenin yönettiği, Erdem AkakçeFatih KoyunoğluKadir Çermik ve Selen Öztürk’ün oynadığı “İntiharın Genel Provası” oyunu ile her salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatro severlerle buluşacak. Bu alaycı ve sarsıcı sistem eleştirisinin dekor ve kostüm tasarımında Barış Dinçel, ışık tasarımında Yakup Çartıkkoreografisinde Gizem Erdem, müziklerinde ise Tevfik Kulak imzası var.

Seyirciyi ilginç bir maceraya sürükleyen ve şaşırtıcı finaliyle dikkat çeken “İntiharın Genel Provası”, 5-12-19-26 Aralık tarihlerinde Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde olacak. Ayrıca 2 Aralık Cumartesi 20:30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde, 7 Aralık Perşembe 20:00’da Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde ve 18 Aralık Pazartesi 20:00’da İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde, 24 Aralık Pazar 20.00’da Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda olacak. Oyunun biletlerini ilgili sahnelerin gişelerinden veya Biletix’ten alabilirsiniz.

24.11.2017

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.