UNIQ Hall’de Kahkaha Mesaisi

UNIQ Hall’de Kahkaha Mesaisi

Kübra Günay

kubragunay@zorunlusahne.com

İstanbul’un en yeni sahnesi UNIQ Hall, yaz boyu biletleri hızla tükenen ve tekrar tekrar istenen “Kaan Sekban Saçmalar” adlı stand-up’a ev sahipliği yapıyor.

Geçtiğimiz sezon kapılarını açan ve sanatseverleri birbirinden farklı etkinliklerde buluşturan, bin iki yüz kişi kapasiteli UNIQ Hall bu sezon da dopdolu.

Beyaz yaka komedilerini muhteşem bir performansla sahneye taşıyan ve kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Kaan Sekban, tek kişilik stand-up gösterisiyle 17 Ekim Salı gecesi UNIQ Hall’e enerji katacak.

On yıl boyunca bir bankada kurumsal hayatın içinde beyaz yakalı olarak çalıştıktan sonra istifa edip Amerika ve Türkiye’de oyunculuk eğitimleri alan, yurt içi ve yurt dışında çeşitli müzikal ve operalarda rol alan Kaan Sekban, kendi evinde haftanın üç gecesi sosyal medya üzerinden yayınladığı şovuyla tanındı. Mayıs ayında çıkan kitabı “Tebrikler Kovuldunuz” ile çok satanlar listesine giren Kaan Sekban, tek kişilik sahne gösterisinde beyaz yakalı hayatı, yaşam koçlarını, günümüz ebeveynlerini ve günlük hayatta farkında olmadan karşılaştığımız pek çok karakteri de sahneye taşıyor.

Gösteri biletleri Biletix.com’da.

Bilet Fiyatı: 44-66 TL

Başlangıç Saati: 20:30

22.09.2017

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.